Ознака: Ана Николиќ

Сцена

Нема да си поверувате на сопствените очи: Мајката на Ана Николиќ е „позгодна“ од ќерка и во бикини во седмата деценија од животот

Мајката на српската пејачка Ана Николиќ, Миљана нема каде не привлекува внимание каде и да се појави во јавноста. Особено откако таа се соблече во костим за капење буквално ги […]

Сцена

Ана Николиќ не може да си дојде при себе откако дознала што правела нејзината три годишна ќерка додека го апселе Раста

Поранешната сопруга на раперот Стефан Ѓуриќ Раста овие денови не може да се помири со тоа што го доживеала нејзината ќерка која ја има со раперот. Имено Ана Николиќ во […]

Сцена

Ана Николиќ: „ Не ми е до с*кс, а ме „мува“ тип подобар од Бред Пит, а јас плачам поради рецепционер“

Пејачката Ана Николиќ предизвика огромно внимание во јавноста со својот физички изглед. Трансформацијата од „буцка“ во „манекенка“ не е единственото што се пишува и се зборува со месеци, туку и […]

Сцена

Ана Николиќ го претера: Пејачката на праг на анорексија

Изгледот на пејачката Ана Николиќ не престанува да се коментира откако ослабе и се затегна. Ана често објавува фотографии на социјалните мрежи, па вели дека слабите нозе ги воодушевуваат фановите, […]

Сцена

Ана Николиќ ги прекрсти нозете- под нив не носеше гаќички, но мислеше дека никој нема да го забележи тоа

Српската пејачка Ана Николиќ не престанува да е во центарот на вниманието откако го смени својот имиџ. Особено по драстичниот ослабен изглед, следуваше уште поголем шок и трансформација за нејзиното […]

Сцена

Поради краткото фустанче од кое и излегува задникот се скараа фановите на Ана Николиќ: „Мора ли задникот да ни го буташ под нос“

Коментарите под фотографиите на Ана Николиќ веќе со месеци се поделени поради нејзиното драстично ослабување. Така беше и овој пат кога пејачката Ана Николиќ сподели нова фотографија на Инстаграм на […]

Сцена

Ги крена нозете среде улица, но не ја увиде оваа грешка: Сите и се смеат на Ана Николиќ додека позираше до бесната кола

Српската пејачка Ана Николиќ позираше во кратко фустанче пред својот автомобил вреден стотици илјади евра, но освен нејзиното тело, еден друг детаљ ги изнасмеа фановите. Имено пејачката нема сомнение дека […]

Сцена

Од буцка до топ женска: Ана Николиќ се прошета низ град со гол стомак и се пофали со оцртаните мускули

Пејачката Ана Николиќ беше мета на бројни коментари заради својот изглед,односно вишокот килограми со кои долго се бореше, а сега објави фотографија и покажа дека дебелината остана за неа во […]