Ознака: Ана Николиќ

Сцена

Го смени животот од корен, ослабе и се разведе, но животот не и тргна на убаво: Ана Николиќ призна „го допрев дното“

Ана Николиќ во интервјуто за магазинот „Стори“ истакна дека цел живот мечтаела да се омажи од љубов и да роди дете. – Цел живот мечтаев да се омажам од љубов […]

Сцена

Нема да крене глава од мажите по оваа изјава: Ана Николиќ откри какви момчиња сака, но и дека ќе се посвати со Цеца

Светлана Цеца Ражнатовиќ на 3 јуни годинава стана баба по прв пат откако нејзината снаа Богдана Родиќ на свет го донесе Жељко Ражнатовиќ. И додека пејачката заедно со нејзиниот син […]

Сцена

Нема да ја препознаете: Вака изгледа Ана Николиќ со кратка коса

Пејачката Ана Николиќ не престанува да изненадува кога станува збор за својот изглед. Имено, таа ова година ја започна многу успешно. Таа се врати на музичката сцена со нови песни […]

Сцена

Ана Николиќ откри како ослабела, истото можете да го направите во карантин!

Популарната пејачка Ана Николиќ со месеци наназад изгледа како вистинска бомба откако драстично ослаби и го промени изгледот од корен. Таа поради ова е мета на шпекулации како ли ослаби […]

Сцена

Ана Николиќ прв пат откри како Раста и се заканува на сопствената ќерка: „Знам јас со кого го правев тоа дете!“

Пејачката Ана Николиќ во емисијата „Ексклузивно“ пред камерите откри како заедно со поранешниот сопруг Раста се поделени околу воспитувањето на ќерката Тара. -Не можам да кажам дека јас сум единствен […]

Сцена

Од 125 килограми на 50: Ана Николиќ драстично ослабна, нозете и се како „шпагети“!

Поп ѕвездата, Ана НИколиќ го шокираше целиот регион кога во јавноста излегоа нејзините нови видео записи, а сите го коментираа и нејзиниот изглед. Никој не веруваше дека пејачката за помалку […]

Сцена

Бабата на Ана Николиќ кога ја прочитала оваа вест за нејзината внука со тресење и се јавила на пејачката

Српските медиуми вчера беа преплавени од веста во врска со пејачката Ана Николиќ која завршила во болница бидејќи наводно конзумирала алкохол. Оваа вест освен фановите ги загрижи и членовите на […]