Ознака: Ана Николиќ

Сцена

Од 125 килограми на 50: Ана Николиќ драстично ослабна, нозете и се како „шпагети“!

Поп ѕвездата, Ана НИколиќ го шокираше целиот регион кога во јавноста излегоа нејзините нови видео записи, а сите го коментираа и нејзиниот изглед. Никој не веруваше дека пејачката за помалку […]

Сцена

Бабата на Ана Николиќ кога ја прочитала оваа вест за нејзината внука со тресење и се јавила на пејачката

Српските медиуми вчера беа преплавени од веста во врска со пејачката Ана Николиќ која завршила во болница бидејќи наводно конзумирала алкохол. Оваа вест освен фановите ги загрижи и членовите на […]

Сцена

Прво се забавуваше со водителката, сега со пејачката: Ана Николиќ има ново момче, а кога ќе дознаете со што се занимава се ќе ви стане јасно

Пејачката Ана Николиќ (41) пред неколку месеци започнала нова љубовна врска во својот живот која навистина позитивно и влијае, пишуваат српските медиуми. -Ана пред неколку месеци го запозна сегашното момче […]

Сцена

Ригорозните диети ја уништија: Ана Николиќ колабираше, пејачката итно префрлена во болница!

Пејачката Ана Николиќ со својата екипа отпатува во Мароко со цел симање на спотови за нејзините песни кои што наскоро треба да им бидат претставени на публиката. Таа со месеци […]

Сцена

На неа остана само главата: Ана Николиќ ослаби толку драстично што дури гола нема да ја препознаете

Пејачката Ана Николиќ последниов месец е секојдневно во центарот на вниманието во регионалните медиуми и тоа само поради драстичното ослабување до нејзино не препознавање. Но, очигледно пејачката претерала со нејзиното […]

Сцена

Исплива ново видео од Ана Николиќ: Еве каде се крие и со кого!

Откако во јавноста испливаа фотографии на кои Ана Николиќ е во бикини се шпекулира дека пејачката не ослабела, туку дека користи фотошоп. Но по видеото на кое пејачката се забавува […]

Сцена

Сите се загрижени за нејзиното здравје откако ги пиеше овие пилули- дури и познатата водителка со совет за Ана Николиќ

Српската пејачка веќе со денови е топ тема во медиумите откако сподели фотографии од кои многумина се загрижија. Имено пејачката Ана Николиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својот […]