Ознака: Ана Николиќ

Сцена

Ана Николиќ платила 30 илјади евра за овој хит, а од заработката ќе ви се заврти во умот

Естрадата на Балканот е подготвена да искешира брдо пари како би дошле до што подобар хит. Најскапите песни општопознато во регионот ги има Ана Николиќ, а во нејзино друштво се […]

Сцена

Не го пушташе шишето од рака и дигаше нозе во сепарето: Вака лудуваше пејачката Ана Николиќ на прославата на 41-от роденден (ВИДЕО)

Пејачката Ана Николиќ завчера го прослави својот 41 роденден во еден белградски ресторан, каде до рано утро лумпуваше со своите пријатели. Поп-ѕвездата толку се опуштила што се фрлала по сепарето, […]

Сцена

Ана Николиќ го прослави 41-иот роденден, а на прославата се појави и една од најпознатите српски ѕвезди

Ана Николиќ го прослави својот 41 роденден, а на забавата се појави и фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ. Познатата пејачка сподели дел од атмосферата и откри како колешките се забавуваат на […]

Сцена

Пиеше таблети со непозната супстанца па ја откри целосната трансформација: Ана Николиќ буквално се стопи, а од оваа поза ќе подзинете

Српската пејачка Ана Николиќ веќе подолго време водеше битка со килограмите, меѓутоа сега веќе таа го надмина тој проблем, па реши сето тоа да им го докаже на фановите. Имено […]

Сцена

Ќе ви се заврти во умот кога ќе ја видите Ана Николиќ таму долу- пејачката ослабе толку многу што се и се познава на неа

Пејачката Ана Николиќ последнава година води битка со вишокот на килограми, но сега конечно успеа да се избори со вишокот на килограми од своето тело со помош на вежбањето и […]

Сцена

Беше најзгодна пејачка на Балканот, па стана многу дебела: Денес Ана Николиќ изгледа вака

Пејачката Ана Николиќ извесно време беше со прекумерна тежина откако се породи и стана мајка, а постојано се обидуваше да изгуби тежина. Сепак, сега тоа и тргна од рака, а […]

Сцена

Фановите стаписани: Ана Николиќ откри што пиела за да ослаби 15 килограми, а ќе продолжи и во иднина со истата супстанца

Една од најатрактивните пејачки на балканската естрада Ана Николиќ веќе со години води борба со вишокот на килограми, а по породувањето реши да направи голема музичка пауза по што се […]