Ознака: геј

Вести

Тамара деновиве ќе пее во најпознатиот геј-клуб во Лондон

Македонската пeјaчка Тамара Тодевска на 10 јануари ќе пее на Еурофест во Лондон. Настанот се одржува во локалот Ројал Ваухаул Таверна, познат геј-клуб во Лондон. Ројал Ваухаул Таверна се смета […]

Сцена

Приказни од спалната соба: Милан Станковиќ одговори на гласините дали е геј!

Откако  стави точка на врската со  Рада Манојловиќ, Милан Станковиќ нема среќа во љубовта.На прашањето дали  би  ја изневерил својата девојка, Милан кажал само  дека се тоа преинтимни  парашања. Погледнете […]

Вести

Јоко Оно ја шокираше јавноста: „Спиев со Хилари Клинтон“

Јоко Оно ги шокираше сите со одговорот на прашањето околу претседателската кандидатура на Хилари Клинтон и можноста таа да стане првата жена претседател во историјата на САД.Вдовицата на Џон Ленон […]

Балкан

Гејовите шетаат, нациите исчезнуваат

Додека геј поворката кружеше околу Белград, Србија се потсети на поразителните податоци кои говорат дека државата и народот изумираат.Србија: Наталитетот е паднат на 1.34 деца по жена, речиси третина од […]

Живот

„Бараше да му ја бутнам раката во анусот“: Исповед на ненад кој се проституира со познати личности!

 Еден од гејовите кој се  занимава со ескорт е Ненад, кој  своето слободно  време го  минува  на сајтот Планет Ромео, на кој  добива понуди и  рецензии од задоволните клиенти.Во случај […]