Ознака: гласини

Сцена

Игор Којиќ се пошегува за разводот со Северина на својот Инстаграм профил

Игор Којиќ се пошегува за разводот со Северина на својот Инстаграм профил Сите зборуваат за разводот на Северина со Игор Којиќ. Таа молчи и не коментира. Но Игор реши со […]

Сцена

После гласините дека се разведува, оваа фотографија кажува сè за односот помеѓу Северина и Игор

Северина со својата најнова објава ги демантираше озборувањата за проблемите во бракот со Игор Којиќ. Пејачката објави нивна заедничка фотографија на која Игор ја бакнува во чело и во описот […]

Сцена

По гласините дека е во затвор во Виена, се огласи македонската фолкерка

Деновиве во медиумите се прошири вест дека фолк пејачката Сања Цинцева Барби завршила во затвор во Виена. После физичката пресметка со поранешниот дечко, фудбалерот Мартин Блажевски, повторно се степала со […]

Сцена

Болна и бремена?! Рада Манојловиќ одлучи конечно да ја открие вистината!

Деновиве многумина се загрижија по шпекулациите за наводната болест на пејачката Рада Манојловиќ. Се пишуваше дека паднала во депресија, дека избегнува контакт со најблиските, како и дека редовно посетува лекари.Атрактивната […]

Сцена

Раста конечно прозборе и откри кој ја измисли приказната за тепачката и наводниот развод со Ана!

По шпекулирањата дали навистина се степале Ана Николиќ и нејзиниот сопруг Раста, тие ги демантираа тврдењата од овој вид, а сега раперот раскажа што мисли за овие гласини.„Ова е најголемата […]

Сцена

Јунакот од „Сам Дома“ конечно проговори за гласините дека зема хероин

Меколи Калкин конечно се отвори по повод гласините за зависноста од дрога во чија сенка беше со години.Во реткото интервју, поранешната мегаѕвезда изјави дека јавноста „не треба по секоја цена […]