Ознака: згодна

Сцена

„Како смееш да бидеш толку згодна“: Џенифер позира во костим за капење и провоцира

Џенифер Лопез повторно докажува дека годините за неа претставуваат само број. Нејзината нова фотографија на Инстаграм ги воодушеви следбениците кои дури и ја прашаа: „Како смее да биде толку згодна?“. […]

Сцена

И на 40 години се стегна во хеланки: Кога Антонија Шола вежба во теретана, на мажите им пропаѓа тренингот

Тешко кој би помислил дека хрватската пејачка Антонија Шола има 40 години и е во петтата животна деценија. Според изгледот, ретко кој би и ги дал годините на оваа атрактивна […]

Сцена

Во шестата деценија од животот изгледа како двојно помлада

Познатата моделка и актерка Ел Макферсон деновиве ќе наполни 55 години и каде и да се појави, добива комлименти за својот беспрекорен изглед во шестата деценија. Славната убавица Ел Макферсон […]

Сцена

Само таа може да облече мини здолниште и на 64 години да изгледа совршено

Некогашниот супермодел, Кристи Бринкли се појавила на еден настан во Њујорк и освен присутните, таа ги воодушевила сите жени ширум светот. Кристи за таа прилика одлучила да облече предизвикувачка мини […]

Сцена

„Мажите полудеа по нејзините брадавици“: 18 години помладата сопруга на Сајмон облече бикини и ја покажа сексапилноста

Осумнаесет години помладата сопруга Лорен Силверман (41) на членот на британското Х- фактор Сајмон Кауел кој има 59 години е на одмор со нејзиното момче на Барбадос. Парот ужива во […]

Сцена

Таа е една од најубавите актерки во светот, а жените денес имаат што да ја критикуваат

32-годишната актерка Меган Фокс е една од најубавите жени на светот. Мајка на три деца и сопруга на 44-годишниот актер Брајан Остин Грин, најпознат по улогата во некогаш популарната серија […]

Сцена

Само Емина го може ова: Облече “едноставно“ парче, а на неа изгледа како да чини милион долари

Убавата пејачка Емина Јаховиќ претставува модна икона кај девојките и жените. Со своето најново издание докажа дека заслужено претставува пример за тоа како треба да се изгледа.   View this […]

Сцена

Има 54 години, но и понатаму го носи прекарот „Тело“: Откријте ја нејзината тајна

Позади себе има сериозна кариера како супермодел, а благодарение на тоа и денес изгледа негувано, младолико и свежо. Ел открила неколку тајни на својот изглед, кои секоја жена би можела […]

Сцена

Најверната другарк на Тоше: Антонија Шола со мини здолниште

Сите се сеќаваат на познатата хрватска пејачка Антонија Шола која беше една од блиските пријателки на Тоше Проески. Пејачката се стекна со слава во Македонија откако го сними дуетот со […]

Сцена

Гори Инстаграм: Поранешната љубов на Жељко Јоксимовиќ со фотографии од одмор

Српската водителка Адријана Чортан, која со години беше заљубена во пејачот и композитор Жељко Јоксимовиќ, ужива на одмор со свршеникот Немања, а двојката како дестинација за одмор го избра Родос. […]

Сцена

Секси и заводлива: Поранешната на Дарко Лазиќ објави фотографија без градник на себе

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ важи за една од најзгодните жени на овие балкански простори. Со својот сексапил пејачката плени секаде каде и да се појави, а со најновата нејзина […]