Ознака: згодна

Сцена

Најверната другарк на Тоше: Антонија Шола со мини здолниште

Сите се сеќаваат на познатата хрватска пејачка Антонија Шола која беше една од блиските пријателки на Тоше Проески. Пејачката се стекна со слава во Македонија откако го сними дуетот со […]

Сцена

Гори Инстаграм: Поранешната љубов на Жељко Јоксимовиќ со фотографии од одмор

Српската водителка Адријана Чортан, која со години беше заљубена во пејачот и композитор Жељко Јоксимовиќ, ужива на одмор со свршеникот Немања, а двојката како дестинација за одмор го избра Родос. […]

Сцена

Секси и заводлива: Поранешната на Дарко Лазиќ објави фотографија без градник на себе

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ важи за една од најзгодните жени на овие балкански простори. Со својот сексапил пејачката плени секаде каде и да се појави, а со најновата нејзина […]

Сцена

Маја докажа дека е една од најзгодните пејачки на Балканот

Хрватската пејачка Маја Шупут со своето момче Ненад Татаринов ова лето беше на годишен одмор од каде испрати низа провокативни фотографии. Но, нејзиното прекрасно тело е нешто со кое таа […]

Сцена

Нина Бадриќ се соблече во бикини во четвртата деценија од животот

Регионална поп дива Нина Бадриќ е една од ретките пејачки кои музичката кариера ја изградила врз основа на добрите песни,а не скандали. Многу често пред ТВ екраните може да ја […]

Сцена

Има 68 години, а изгледа одлично: Неда Украден во секси костим за капење

Пејачката наскоро ќе наполни 68 години, а во костим за капење изгледа како двојно помлада. Неда Украден во август ќе го прослави 68. роденден, а кога ќе ја видите нејзината […]