Ознака: кардашијан

Сцена

Ким Кардашијан пристигна дома во неверување, по шокантната средба со Канје Вест

Најпопуларната ријалити ѕвезда во светот, Ким Кардашијан (39) се врати дома откако во Вајоминг за прв пат го посети својот сопруг и претседателски кандидат на САД Канје Вест (43), откако […]

Занимливости

“Само сакав да бидам Кардашијанка на еден ден”: Наредила секој гостин на венчавката да ѝ даде по 1.500 долари, тие не се согласиле па настанал хаос!

Сусан од Америка цел живот сонувала за раскошна и гламурозна венчавка, на тропски остров во Венецуела, но за да се реализира нејзиниот сон, секој гостин требало да даде 1.500 долари! […]

Сцена

Со што се храни најзгодната Кардашијан која има само 44 килограми

Кортни Кардашијан важи за најзгодна во семејството – додека нејзините сестри ги зголемуваат задниците таа одржува затегната става и совршено изгледа во својата ситна градба. Сега, на чекор до 40-тиот […]

Сцена

Принова во семејството Кардашијан: Еве која сестра е бремена

Најмладата сестра во семејството Кардашијан, Кендал Џенер е бремена, а ова го тврдат светските медиуми.Како што пишуваат тие Кендал Џенер која пред некое време наполни само 20 години е бремена […]