Ознака: Луна Џогани

Сцена

Исповед на Луна Џогани: Цеца наместо да го фрли фустанот ми го подари и јас го облеков на матура

Ќерката на Анабела Атијас, Луна Џогани неодамна призна дека со семејството Ражнатовиќ иако не е во добри односи за нив има само најдобро мислење. Блогерката расплакувајќи се раскажуваше за својата […]

Сцена

Погледнете што напиша Луна во писмото кое го крие од Слоба

Врската помеѓу Луна Џогани и Слоба Радовановиќ е во големо искушение во ријалити ” Задруга ”во последните неколку дена, и тоа од моментот кога насамо разговарале Слоба и неговта поранешна […]

Сцена

Луна Џогани започна врска со женет човек

Голем скандал настана на српската естрадна сцена откако во шоуто Задруга, Луна Џогани започна врска со веќе женетиот пејач Слоба.Нејзината мајка, пејачката Анабела, веќе застана во нејзина одбрана, а сега […]