Ознака: наставничка

Балкан Видео

Сите зборуваат за оваа наставничка, а татковците први се на онлајн часовите

Сите зборуваат за оваа наставничка, а татковците први се на онлајн часовите Еве еден пример како да се заинтересираат сите за часовите. Mora da se šalite? 🤨 😋😍 pic.twitter.com/q11AYuf4Tq — […]

Вести

Нападнатата наставничка во Зелениково: Бев физички повредена од градоначалникот

Физички повредена и понижена. Вака наставничката од основното училиште „Марко Цепенков” во Зелениково го опишува нејзиниот обид за средба со градоначалникот на општината пред камерата на телевизија Сител. Додава дека […]

Занимливости

Наставничка се сликала во бикини, но се случило нешто лошо

Руска наставничка добила отказ поради објавена фотографија на Инстаграм на која позира во бикини костим за плус-сајз девојки. Викторија Попова доби голема поддршка од јавноста откако руските медиуми објавија приказна […]

Вести

Наставничка силувала малолетник и тоа ќе ја чини многу

Наставничката која силувала 15-годишен средношколец, ќе мора на тинејџерот да му плати отштета од милион долари. Во пресудата која ја донел судот во Оклахома Сити се наведува дека со тој […]

Балкан

Ученик ѝ удрил шамар на наставничка: Причината е бизарна!

Ученик од техничката школа во Младеновац, В.П. (16), вчера ја удрил професорката за време на наставата.Како што пренесе српски „Телеграф“, директорот на школото Снежана Благојевиќ, вели дека професорката им рекла […]

Видео

Наставничка дошла во мини здолниште кна час, се наведнала по кредата и учениците виделе…

Учениците не се надевале на ова…Наставничка во провокативна облека се појавила на час, а учениците збеснале кога таа се наведнала по кредата. Погледнете го видеотоНаставничка во провокативна облека се појавила […]

Живот

Наставничка го поканила целото одделение на својата свадба. Причината е феноменална!

Кинси Френч е професорка во едно училиште во Кентаки каде што држи настава на лица со Даунов синдром.Таа неодамна се омажи, а на венчавката го поканила целото одделение. Момчињата ги […]

Занимливости

Наставничка станала стриптизерка и сега им ги проширува видиците на поранешните ученици

Ема Николсон од Велика Британија била професорка и започнала со танц да се занимава пред седум години но  само како хоби, се додека еден ден не решила тоа да и […]