Ознака: Наташа Беквалац

Сцена

„Агресивна сум и опасна за околината“ Наташа Беквалац кризира – призна и дека копала по контејнери

Пејачката Наташа Беквалац со години е позната како страсна пушачка, но таа често се откажува од оваа навика. Таа сега одлучи повторно да се откаже од пушењето, но тоа ја […]

Сцена

НЕ МОЖЕ ПОЖЕШКО! Наташа Беквалац објави фотографија во бикини, направи општ хаос на плажата, а сите се прашуваат дали навистина си го направила ОВА на себе!

Наташа уживаше на лежалка, се опушти додека се сончаше и го забележи тој момент со фотографија Пејачката Наташа Беквалац, заедно со нејзините наследнички Катја и Хана, отпатуваа за Египет, а […]

Сцена

На ова не се надеваше: Хаос во домот на Наташа Беквалац, на пејачката и се уништени вредните работи, се знае кој стои зад сè!

Познато е дека една од најубавите русокоси од јавната сцена обожава животни, и често посвојува кучиња. Една од најголемите музички sвезди Наташа Беквалац им се пожали на своите обожаватели и […]

Сцена

По трите неуспешни брака пејачката бара нова љубов- Наташа Беквалац призна колку време не била со маж, па фановите веднаш се загрижија

Наташа Беквалац зад себе има три брака, две деца и вели дека конечно сфатила дека за среќа не и треба маж и дека низ животот може да се бори сама. […]

Сцена

Наташа Беквалац: „Мислам дека имам ментална болест“!

Наташа Беквалац е позната по својот нескротлив темперамент, непромислените потези и лабилниот карактер, но и по забелешките на своја сметкла со кои неретко умее да ги засмее како најблиските, така […]

Сцена

Сестра и на Наташа Беквалац е бетер од неа: Два пати се мажела за ист човек

Пејачката Наташа Беквалац има две сестри, постарата Драгана и помладата Кристина, којае моден дизајнер и стилист. Денес Кристина е во брак со дизајнерот Иво Мартиновиќ, со која има две деца, […]

Сцена

Наташа Беквалац со порака: Во ред е да скриете мозолче, но не и да го менувате личниот опис

Пејачката Наташа Беквалац истакна дека не ѝ се допаѓа тоа што девојчињата сè повеќе ги „прилагодуваат“ своите фотографии до непрепознатливост. Додека многумина се натпреваруваат да покажат на Инстаграм како живеат […]

Сцена

Наташа Беквалац проговори за дружењето со Карлеуша: „Кога ми е тешко, Јелена ќе се најде како добра вила“

Пејачката Наташа Беквалац пред неколку дена беше на 43иот роденден на Јелена Карлеуша, а сега за телеграф. рс проговори за дружбата со пејачката. -Ние се слушнавме пред некој ден, јас […]