Ознака: Наташа Беквалац

Сцена

Балканот на нозе: Еве што и порача Карлеуша на Тамара Тодевска, по што Шерифовиќ и возврати, Беквалац со порака до регионот!

Целиот регион денеска зборува за одличниот настап на нашата претставничка на Евровизија Тамара Тодевска. Таа со песната „Proud“ вчеравечер се претстави пред Европа и како прва извлечена влезе во финалето […]

Сцена

Наташа Беквалац ќе добие син: Пејачката ќе има ризична бременост, таткото на бебето нејзината најголема љубов

Лошиот период дефинитивно е зад пејачката Наташа Беквалац, а она што наскоро ќе го доживее е пресврт на сите полиња, ова за српски ВИП, визионерот на иднината Владо Кечина. Тој […]

Сцена

Беквалац го запеа големиот хит на Карлеуша во ноќен клуб, а потоа се огласи Јелена во нејзин стил со само два збора!

Пејачката Наташа Беквалац на еден свој настап во ноќен клуб ја изведе познатата песна на Јелена Карлеуша „Зар не“. Карлеуша веднаш го забележа нејзиниот настап на социјалните мрежи па и […]

Сцена

Роди три ќерки, но никогаш не се појавува во јавноста- Наташа Беквалац е копија на својата мајка

Пејачката Наташа Беквалац со години важи за една од најзгодните пејачки на балканската естрада, а доказ за тоа е нејзината фигура која е одлична со години наназад. Јавноста честопати може […]

Сцена

Постарата сестра на Наташа Беквалац ја откри пејачката во светло какво не сака да биде видена

Сестрата на Наташа Беквалац сподели на социјалните мрежи видео снимка од која се пошегува на сметка на сестра си. Драгана Беквалц, најстарата сестра на Наташа, откри како пејачката се опушта […]

Сцена

Се соблече гола за да ги поздрави фановите на Инстаграм: Наташа Беквалац ваква ја немаме видено

Српската пејачка Наташа Беквалац се пофали дека успеала да собере 600.000 обожаватели на Инстаграм. Во таа чест таа позираше гола, а градите си ги покри со рацете. „Фала ви на […]

Сцена

Мајката на Наташа Беквалац ретко се појавува во јавност, а сега пејачката и посвети емотивна порака

Наташа Беквалац позираше со нејзината мајка Мира која и беше најголема поддршка во најтешките моменти. Таа ретко се појавува во јавност, а сега пејачката одлучи да ја покаже на своите […]

Сцена

Лука уште пред бракот знаел како ќе ѝ го земе и последниот динар

Адвокатот на Наташа Беквалац, Стеван Јаковлевиќ, тврди дека бившиот кошаркар до ситница го имал испранирано разводот со пејачката уште пред тие да се земат. За време на процесот, се открива […]

Сцена

Наташа Беквалац се „извади од такт“: „Идиоту неписмен!“

Поп-пејачката Наташа Беквалац „збесна“ поради еден коментар оставен на нејзиниот инстаграм-профил. Иако коментарот набрзо исчезна, сепак, пејачката остро му возврати на човекот што се потпиша со презимето на нејзиниот бивши […]

Сцена

Наташа Беквалац не се појавила, на рочиштето дошол само Лука

Во Првиот основен суд во Белград денес продолжи судењето на Лука Лазукиќ за семејното насилство над неговата се’ уште законска сопруга Наташа Беквалац. Меѓутоа, за време на сослушувањето, процесот беше […]

Сцена

По сите бури – огромна радост во домот на Беквалац

Животот на српската пејачка Наташа Беквалац речици и да се враќа во нормала откако оваа пролет преживеа вистински пекол. Имено откако таа беше претепана од поранешниот сопруг Лука Лазукиќ еден […]