Ознака: плејбој

Сцена

Дали постои нешто што Тамара Eклстон нема да го направи за публицитет?

Дваесет и осум годишната Тамара Еклстон, ќерка на сопственикот на Формула 1 Берни Еклстон и хрватската манекенка Славица Радиќ, предизвикала голема „фама“ на Твитер кога објавила една од фотографиите кои […]

Занимливости

Тамара Еклстоун наскоро на насловната страница на “Плејбој”

Богатата наследничка на Берни Еклстоун, Тамара, наскоро ќе ја краси насловната страница на познатиот машки магазин “Плејбој”. Тамара која неодамна се вери, одлучи да се соблече за “Плејбој”, а интригантните […]

Фото

Фото: Издание на Плејбој посветено на Мерлин Монро

Декемвриското издание на магазинот Плејбој е посветено на легендарната Мерлин Монро, која пред точно 50 години, во се уште не разјаснети околности, почина во својот дом во Лос Анџелес. Овој […]