Ознака: политика

Вести

Претепан лидер на српската опозиција, противник на Вучиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Стефановиќ Борко, лидер на Левица на Србија и еден од основачите на Сојузот за Србија, Јовановиќ Бобан и Димиќ Марко, активисти на Левица на Србија, се брутално претепани пред одржувањето […]

Занимливости

Згодната актерка со политичка порака на голиот задник

Со политичка порака на голиот задник , ѕвездата на серијата ,,Спасувачка служба” , Алисија Арден покажа дека нема никакви комплекси. Атрактивната Алисија направи вистински спектакл за папараците додека позираше во […]

Видео

ПРЕД РЕЧИСИ ПОЛОВИНА ГОДИНА ЧЕДО ЈОВАНОВИЌ ПРЕКУ „МАКЕДОНСКОТО СЦЕНАРИО“ КАЖА КАКО ЗАВРШУВААТ ТИЕ КОИ ТРГНАЛЕ „ДА СИ ГИ МЕРАТ“ СО АМЕРИКАНЦИТЕ

Што се Македонците? Дојде Заев и ги воведе албанските партии во власт, даде двојазичност, ја демонтираше историјата… Мислите дека му беше лесно? Кој го призна Косово? Груевски или Заев? Интересни […]