Ознака: полицаец

Црна хроника

Полицаец удрен одзади со Голф

Вчеравечер во 22.50 часот на регионалниот пат Тетово-с.Јажинце, при редовна работа полициски службеник од полицијата во Теарце бил удрен одзади од возило „голф“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од Р.Ф. […]

Занимливости

Откако добил орален секс од проститутка, и рекол дека е полицаец

Полицаецот Роналд ДеПелегрин(48) признал дека дозволил Дајана Грос (26) да му пружи орален секс пред  да ја информира дека е полицаец. ДеПелегрин рекол дека на 22 март дошол во контакт […]

Вести

Поранешниот полицаец убиец загинал во пресметка со полицијата

Поранешниот полицаец од Лос Анѓелес, Кристофер Донер, осомничен за смртта на четири лица, загинал во пресметка со полицијата на планината Биг Бер, во близина на Лос Анѓелес.Портпаролот на шерифот за […]