Ознака: праз

Кулинарство

ЗАБОРАВЕТЕ НА СОКОВИТЕ: Убавиците полудеа по СУПИТЕ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Во однос на минатата година, кога зелениот сок им беше фаворит на убавиците во Холивуд, сега се повеќе од девојките се насочуваат кон супите кои лесно се подготвуваат и се […]