Ознака: Роналдињо

Меѓународен фудбал

Роналдињо: Пресреќен сум во Атлетико

Роналдињо и дефинитивно уште година дена ќе игра во дресот на екипата на Атлетико Минеиро. На прес-конференцијата за новинарите, одличниот бразилец не го криеше своето задоволство во екипата на Атлетико. […]