Ознака: свадба

Занимливости

Ослабна 82 килограми и ја повтори свадбата

Англичанката Ребека Добсон ги мразела своите фотографии од венчавката каде имала 158 килограми. Откако во 1999-та година го родила синот таа престанала да се дебели, но не можела ниту да […]