Ознака: секси

Сцена

Анастасија Ражњатовиќ во топлес издание

Ќерката на балканската дива, Светлана Цеца Ражњатовиќ, пејачката Анастасија Ражњатовиќ одлучила да ги израдува своите обожаватели и следбеници на социјалната мрежа на Инстаграм. Имено убвата пејачка, имала прилика да се […]

Сцена

Едвај ги додржа бујните гради – Дара БубаМара не седи мирна

Популарната пејачка се пофали со нови провокативни фотки. Дара БубаМара по порно скандалот со нејзините голи фотографии кој одекна во јавноста, не седи мирна и повторно провоцира со бујното деколте […]

Сцена

Ги освои женските срца како заводник во серијата „Руби“, денес Себастијан е уште посекси

Себастијан Руљи стана познат по улогата на згодниот Хектор во сапунската серија „Руби“. Иако од тогаш поминаа 16 години, тој денес изгледа исто толку добро, ако не и подобро. Аргентинскиот […]

Сцена

За вакви гради од секогаш сонуваше: Луна Џогани пред камерите во сиот свој сјај ги покажа скапо платените голи силикони

Младата пејачка Луна Џогани која е победничка на реалното шоу „Задруга“ повторно влезе во реалното шоу оваа сезона. Таа откако лани победи заработи вртоглава сума на пари, па реши да […]

Сцена

Не покажа ни парче гола кожа, а изгледа брутално секси: Ова го може само Џенифер

Џенифер Лопез беше гостинка на турнејата на Опра Винфри, на тема „Твојот живот во фокусот“. На настанот во Инглвуд, Калифорнија, 50-годишната пејачка и актерка изгледаше прекрасно во жолт стајлинг. Модерниот […]

Сцена

Кија Коцкар се соблече по градник и ја покажа својата умешност

Поранешната натпреварувачка во реалното шоу „Задруга“,Кија Коцкар, повторно се интригира на својот профил на Инстаграм. Поточно, таа објави жешко видео од нејзиното заводливо танцување, а видеото е прегледано повеќе од […]

Сцена

Карлеуша го покажа совршениот „челичен“ стомак, а на тоа не можеа да премолчат Јелена Розга и Тијана Дапчевиќ

Јелена Карлеуша ја доведе линијата до совршенство, така што нејзиното тело сега е во топ форма како пред бременоста со нејзинта постара ќерка Атина. Тука се мускулит как челични плочки, […]