Ознака: силикони

Сцена

Водителот во живо среде емисија стана да и ги пипне новите силикони на Луна Џогани- а од тоа што следуваше потоа ќе подзинете

Младата пејачка Луна Џогани проговори за нејзините нови силикони во живо во емисијата „Задруга, народот прашува“. Победничката на „Задруга 2“ откако ги зголеми своите гради во една клиника во Белград […]

Занимливости

Напумпани усни, изгорена надградба, кило шминка и нула памет – Зошто луѓето те презираат?

Социјалните мрежи, особено Инстаграм најчесто е мелем за очите, извор на инспирација и мотивација. Ќе видите прекрасни пејзажи од земји каде што сонувате да отпатувате. Ќе заследите некој што ќе […]

Сцена

Луна откри како и изгледаат новите силикони во длабоко деколте, па откри повеќе од што треба

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ за прв пат се појави во јавноста со новите силикони пред неколку денови, но во затворен фустан криејќи ги истите. А овој пат таа […]

Сцена

Анабела откри детали за Луна откако стави силикони- спие со неа и ја пресоблекува, тоа што го прават во тоалетот е доказ за вистински пекол

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ Луна Џогани пред пет дена вгради силикони на себе, а вчера се појави за прв пат во јавноста по операцијата со новите гради. Победничката […]

Нега и убавина

Ако размислувате да ставите силиконски гради, мора да сте свесни за овие проблеми

Жените кои имаат импланти во градите би требало да бидат информирани за хроничната болка и замор кој може да се јави по вградувањето на силиконот, гласи ставот на Асоцијацијата на […]

Сцена

Дара Бубамара денес е силиконска русокоса, но не беше отсекогаш таква: Која Дара повеќе ви одговара?

Денес Дара Бубамара е една од регионалните пејачки со најголеми гради, но не била баш отсекогаш таква. Имено, Дара имаше природна гради пред 14 години, како што е прикажана на […]

Сцена

Таа е единствена на естрадата која нема ставено силикони: Рада Манојловиќ ги стисна градите во џиновското деколте

Jавноста со години е навикната да ги гледа естрадните ѕвезди во регионот со силикони на себе, па така веќе публиката се навикна да ужива во „вештачката“ убавина што ја поседуваат […]