Ознака: силикони

Живот

Оваа европска земја стана прва во светот која забрани силикони за гради

Франција стана првата земја на светот која воведе забрана за импланти за гради кои се поврзуваат со редок вид на рак на имунолошкиот систем. Со забраната биле опфатени неколку модели […]

Сцена

Александра Пријовиќ: Од панаѓурска певаљка, до силиконска убавица

Александра Пријовиќ е една од ретките од естрадата која за само седум години од нејзиното појавување во “Ѕвездите на Гранд”, стана една од најплатените пејачки, селејќи се од локалните биртии […]

Сцена

На српската пејачка и` пукна силиконот

Српската пејачка Јелена Костов преживеала вистинска драма кога и` пукнал силиконот во едната града, па итно морала да се оперира. Таа почувствувала силна болка во градите која не поминувала, па […]

Сцена

Некогаш бил маж, а денес има силикони во градите и задникот за да биде двојник на Ким Кардашијан!

Талија Алмодовар е 31 годишна трансродова личност од Њујорк, која е родена како маж, но пред неколку години го промени својот пол во жена. Инспирација за промената на полот, Талија […]

Сцена

Сека Алексиќ откри дали ставила силикони!

Откако во медиумите се појави папарацо фотографија од бујното деколте на Сека Алексиќ, во медиумите почнаа да кружат гласини дека пејачката посетила пластичен хириург. Сека Алексиќ не престанува да го […]

Сцена

Сопругата на Саша Поповиќ за 50-от роденден ќе стави силикони, а што ќе му направи на задникот?

Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ секогаш се труди да ги исполни сите желби на својата сопруга Сузана Јовановиќ, па така и овој пат за нејзиниот 50 роденден кој ќе го […]

Сцена

Дара Бубамара направи садо-мазо селфи

Пејачката Дара Бубамара на социјалните мрежи објави две нови провокативни фотографии. Едната ја направила пред излегување, а втората по враќањето во хотелот. Во едната е облечена во црн латекс фустан, […]

Сцена

Таа е секси ММА борец: Не ми пораснаа гради, па си купив силикони

Една од најубавите женски натпреварувачки во ММА светот, Американката Пејџ Ван Зан, призна дека имала операција за зголемување на градите.Многу фанови забележаа разлика во големината на нејзините гради на сликите […]