Ознака: спејко

Магазин

Спејко и Елеонора: Чаршијата веќе почна да шпекулира дека новата селебрити љубовна двојака е родена

Млади, згодни, убави, преку ноќ од тотални анонимуси стануваат познати, популарни, сакани, па дури и обожавани од дел од нацијата… А не се ниту пејач(к)и, актер(к)и, водител(к)и, спортисти, манекен(к)и… Едноставно […]

Сцена

Спејко со нова убавица!

Победникот во шоуто Големиот брат, Дарко Петровски ­ Спејко, по се изгледа заборави на својата „ријалити” љубов Тина Шегетин и си фати нова девојка.Новота девојка Спејко ја покажал на Инстаграм, […]