Ознака: фотографија

Сцена

Крвта не е вода: Kатарина Ивановска ја покажа сестра си

Откако пред нешто повеќе од една година на свет го донесе синчето Вања, манекенаката Катарина Ивановска му се посвети на мајчинството. Сепак, таа не ја запостави ниту кариерата, ниту пријателите, […]

Сцена

Фатена жива, ова го снимивме на екранот на нејзиниот мобилен

Јелена Карлеуша на снимање на емисија пристигна во длабоки скапоцени чизми со знак на долар и облечена во зелен фустан. Пејачката со сериозен израз на лицето и темни очила излезе […]

Сцена

Игор Џамбазов покажа фотографија од големиот ден на неговите родители

Нашиот актер и шоумен, Игор Џамбазов, веќе извесен период е доста активен на социјалната мрежа Инстаграм каде не ретко објавува фотографии од своето секојдневие, но и такви од минатото. Во […]

Сцена

Ана Кокиќ не прифаќа дека е крај на бракот: Еден детал на фотографијата боде во очи

Пејачката Ана Кокиќ и ватерполистот Никола Раџен се разведоа на Божиќ, а јавноста ја информираа преку заедничко соопштение. -Сакаме вас да ве известиме дека по десет години брак одлучивме да […]

Живот

Милиони ја следат на Инстаграм поради совршеното тело: Покажа како изгледа реално и луѓето и се заблагодарија за суровата искреност

Емили Скај на милиони им е пример на социјалните мрежи. Не така одамна таа се породи и одлучи целосно искрено да ги покаже промени кои настанале на нејзиното тело. -Кожата […]

Сцена

40 килограми потешка? Ана Николиќ стана непрепозналива

На социјалните рмежи кружи фотографија од Ана Николиќ како моментално изгледа. Многумина на груб начин се пошегуваа кога се во прашање килограмите на пејачката. Имено, Ана веќе некое време води […]

Сцена

Уморна и без шминка ама среќна: Тамара од болница им прати поздрав на следбениците

Пред три дена поп-пејачката Тамара Тодевска по вторпат стана мајка и на свет донесе здраво машко бебе кое го доби името Дарен. Таа се уште е во болница, а семејството […]