Ознака: фотографија

Сцена

Прв пат по смртта на нејзината мајка: Јелена Карлеуша со објава на Инстаграм

Јелена Карлеуша се врати на социјалните мрежи, прв пат по смртта на нејзината мајка. Ѕвездата на Инстаграм објави заедничка фотографија со Дивна Карлеуша која веќе има над 60.000 допаѓања. Дивна […]

Мода

Објавила фотографија од своите фармерки од различни брендови и ја покажала вистината за модната индустрија

Многу е тешко да се пронајде модел и големина на панталони кои нѝ одговараат, но 18-годишната Клои Мартин одлучила да нѝ помогне во тоа. “Се спремав за излегување и сакав […]

Сцена

Ќерката на Сузана Турунџиева објави прва фотографија од бебето по породувањето

Ќерката на водителката Сузана Турунџиева се породи пред неколку дена, а гордата баба тоа го сподели со своите фанови на социјалните мрежи. Лора Турунџиева веќе излезе од болница, а објави […]

Сцена

Сите ја фалат убавината на Нина Бадриќ: Погледнете како изгледа нејзината мајка

Нина Бадриќ не сака често да го експонира приватниот живот, но кога тоа го прави на социјалните мрежи секогаш покажува колку навистина ѝ значи сeмејството. Хрватската поп-ѕвезда овојпат објави фотографија […]

Сцена

Мајката на Наташа Беквалац ретко се појавува во јавност, а сега пејачката и посвети емотивна порака

Наташа Беквалац позираше со нејзината мајка Мира која и беше најголема поддршка во најтешките моменти. Таа ретко се појавува во јавност, а сега пејачката одлучи да ја покаже на своите […]

Занимливости

Оваа фотографија го крие вашиот најголем страв: Тоа што прво ќе го видите на неа, открива многу за вас

Вашите стравови некогаш толку силно ги потиснувате што ни самите не сте свесни што има во вашата потсвест. На оваа фотографија има неколку работи. На прво гледање, што забележавте веднаш? […]