Ознака: Јан Рајт

Меѓународен фудбал

Легендата на Арсенал го крена својот глас

Легендарниот Јан Рајт го повика управниот одбор на Арсенал да поднесе оставка по шокантниот пораз од Бредфорд во Лига-Купот. Арсенал не освоил трофеј веќе осум години, а како што игра […]