Ознака: Јелена Карлеуша

Сцена

Ги стисна градите и ги излуде фановите: Карлеуша во провокативно издание!

Карлеуша  предизвика вистински хаос на социјалните мрежи.Пејачката Јелена Карлеуша веројатно  е единствена личност на естрадата која со  само  една фотографија или  детал може да предизвика лавина коментари. Истото  се случи […]

Сцена

Ги стисна грагите и ги излуде фановите: Карлеуша во провокативно издание!

Карлеуша  предизвика вистински хаос на социјалните мрежи.Пејачката Јелена Карлеуша веројатно  е единствена личност на естрадата која со  само  една фотографија или  детал може да предизвика лавина коментари. Истото  се случи […]

Сцена

Карлеуша го покажа мачето!

Пејачката Јелена Карлеуша е позната по тоа што сака животни, па на друштвените мрежи објави видео од своето милениче.Во прашање е слатко мало маче, кое си игра со Јелена. Тоа […]

Сцена

Јелена Карлеуша ги нападна британските медиуми: Не сум пин-ап девојка и ме боли…

Јелена Карлеуша има нов проблем со светските медиуми, откако почнаа да се пласираат информации за нејзиното непријателско однесување кон членовите од семејството Кардашијан.Таа пред неколку денови на социјалната мрежа Фејсбук […]

Сцена

ФОТО: Карлеуша: Јас правам се за да го задоволам Душко! Да видите што правам во кревет со него, ќе се распаметите!

Атрактивната Јелена Карлеуша, вели дека таа и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, и по осум години брак уживаат во сексот.Таа често објавува секси фотографии… „Душко е фудбалер, полн со тестостерон, а […]

Сцена

Се огласи Јелена: Еве што мисли за тоа што Шабан му го сврте грбот на Саша Поповиќ!

Јелена Карлеуша изјави дека не го разбира колегата Шабан Шаулиќ, кој ја изненади јавноста дека од шоуто „Ѕвездите на Гранд“ ќе премине во конкурентските „Пинкови ѕвезди“, додавајќи дека Шабан испаднал […]

Сцена

Стотици коментари и илјадници лајкови! Погледнете како Карлеуша ги однесе ќерките на првиот ден во училиште!

Навикнати сме на тоа дека скоро секоја слика на Јелена Карлеуша привлекуваголемо внимание, но одамна не се случило за само два часа, една нејзина фотографија, и тоа со ќерките Атина […]

Сцена

Додека Карлеуша се шегуваше со Душко, на сите им „ПАДНА ВО ОЧИ“ како ѝ е запишан сопругот во мобилен!

Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, според мислењето на многумина живеат како во бајките и нивната љубов цути како и првиот ден.Карлеуша неодамна стана веган, па му замери на […]

Сцена

Интернетот во ДЕЛИРИУМ: Карлеуша ја објави најпровокативната слика од себе!

Би можела почесто да го прави тоа…Јелена Карлеуша е позната како голем работник меѓу пејачките, но очигледно е и некој кој сака да се одмори како што треба. Моментално е […]

Сцена

Карлеуша каква до сега не сте ја виделе: Пејачката потполно го промени имиџот, од шокот ќе заборавите на нејзините бујни гради

На фотографиите никој  не ги   забележа нејзините бујни гради.Пејачката јелена Карлеуша потполно  го промени  имиџот, и  сите ги шокираше со новиот изглед, бидејќи таква се уште не сте ја виделе. […]

Сцена

ГИ ИЗЛУДИ МАЖИТЕ: Јелена Карлеуша позираше без градник!

Јелена Карлеуша е пејачката чија појава и самото спомнување на нејзиното име асоцираат на провокација.Повторно познатата српска пејачка ги поместува границите, било да е прашање стилот или нејзината музика. Погледнете […]