Ознака: plus24mk

Сцена

Видео: Ава и Сораја ги полудеа станарите со своите секси задници

Старлетите Ава и Сораја во провокативно издание снимија спот за песната „Италиана“ , додека друштво им правеа згодните Желко и Славко. Станарите во куќата на Големиот брат веќе ги привршуваат […]

Живот

Дали сте знаеле за што се може да служи шампонот,освен за перење коса?

Примарната функција на шампонот е за одржување хигиена на косата и темето на главата. Меѓутоа, постојат и некои негови скриени функции за кои сигурно не сте знаеле. Иако постојат мал […]

Ракомет

Металург ги одреди цените на влезниците за мечот со Киелце

На својата седница во проширен состав, УО на Металург донесе одлука продажбата на влезниците за четвртфиналниот натпревар против екипата на Киелце да започне в сабота, 13 април, во 12 часот, […]