Ознака: siluvanje

Живот

Најтажната празнична фотографија: Јадеше бомбони и се смееше, а потоа повеќе никогаш не ја видов

Крајот на ноември и декември секогаш носат празнична атмосфера, но за Лорен Фарно од Мичиген овој период од годината носи и тажни спомени на денот кога детето ѝ било силувао […]