Ознака: Style

Сцена

Пси спремил продолжение на Gangnam Style?!

Јужнокорејскиот музичар Psy во неделата се врати во татковината  и најави дека е подготвен за објавување на долгоочекуваното продолжување на неговиот голем хит Gangnam Style.„Ги завршив подготовките за новата песна […]