Ознака: viktorija

Мода

Погледнете ја новата колекција на Викторија Сикрет

Модната куќа Викторија Сикрет оваа година за празникот на вљубените “Св. Валентин” препорачува интересни модели на долна облека. Наместо стандардната црвено-црна комбинација, предлогот за оваа година се розови и светло […]