Тага во семејството на Ким Кардашијан

Loading...

Мајката во семејството Кардашијан, Крис Џенер е посериозно повредена во сообраќајна несреќа во Лос Анџелес, во непосредна близина на нејзиниот дом, а нејзиниот Ролс Ројс вреден 250 илјади долари е значајно оштетен.Според првичните информации, мајката на Кардашијан директно се удрила во совозачката страна на автомобилот што на семафорот поминал на црвено.
На местото на несреќата веднаш стигнале пожарникари, брза помош, полиција и членови од семејството.
На местото на несреќата веднаш дошле и Кајли, Клое и зетот Канје Вест.Според првичните информации, мајката на Кардашијан директно се удрила во совозачката страна на автомобилот што на семафорот поминал на црвено.

loading...