Таткото на Нина: „Не сум ја силувал ќерка ми, ама ќе ја тужам за лага и клевета“

Loading...

Познатата хрватска манекенка Нина Мориќ во интервју за италијанските медиуми откри шокантни делови од својот живот.Нина откри дека како девојче била силувана од нејзиниот татко поради што често завршувала во болница. Поради траумите кои што ги доживеала како девојче таа имала проблеми со самоповредување и за се се окривувала самата себеси.
На сето тоа денес татко и остро реагира:
-„Не сум ја силувал, ама ќе ја тужам за лага и клевета.Сето тоа што Нина го кажа се монструозни и гадни лаги кои тешко ме погодија. Под голем стрес сум. Правда ќе барам на суд“, изјави таткото на манекенката.Нина откри дека како девојче била силувана од нејзи

loading...
Loading...