Тие се само мали деца но кога почнаа да играат судијата ОСТАНА ВО ШОК!

Во последно време гледавме доста видеа каде децата ги покажуваат своите таленти но кога го видовме ова видео не можевме да веруваме колку се талентирани овие деца.Запознајте ги  Амос и Хан . Таа има само 10 години а тој е две години помлад од неа. Тие двјца се натпреваруваа во ТВ шоуто „ Got To Dance“ и со својот неверојатен перформанс ги воодушевија сите присутни…
Погледнете…Запознајте ги  Амос и Хан . Таа има само 10 години а тој е две години помлад од неа. Тие двјца се натпреваруваа во ТВ шоуто „ Got To Dan

Пронајдете не на следниве мрежи: