Тони Зен ќе легне на операционата маса!

Loading...

Македонскиот рапер реши конечно да го реши проблемот кој го има со години. Тони Зен во последната епизода на шоуто „Еден на еден“ откри дека после Нова година ќе го оперира неговото колено и некое време ќе мирува.Зен на Жаре му отрки дека повредата му е одамна, и дека ако не се случеше веројатно сега би биле колеги со Перо Антиќ во НБА, или барем би му подавал крпи за бришење, се пошегува тој.
Повредата на коленото Тони ја добил уште во средношколските денови, а сега конечно ќе легне на операционата маса и ќе им дозволи на докторите да го отворат и да му го решат проблемот.
Целото гостување на Тони Зен и Катарина Ивановска во „Еден на еден“ наскоро ќе биде достапно на „Јутјуб“ на каналот на емисијата.
Извор: РепубликаЗен на Жаре му отрки дека повредата му е одамна, и дека ако не се случеше веројатно сега би биле колеги со Перо Антиќ

loading...
Loading...