Топлото време ја разголе Бијонсе

Loading...

Поп дивата Бијонсе своето слободно време и го посветува на ќерката Блу Ајви, а во тоа максимално се посветила во паузата од својата турнеја „Mrs. Carter Show“. Таа си приуштила одмор со своето семејство.

Колку ќерката и го разубавува денот Бијонсе покажала со тоа што објавила фотографија на Tumblr. На една од нив девојчето спие прегрната од нејзината мајка додека двете уживаат во џакузи.
Според останатите фотографии може да се заклучи дека пејачката се одмара на некој егзотичен остров.
Популарната пејачка земала одмор пред да тргне на концертните настапи низ Америка во склоп на својата турнеја. Првиот настап се очекува да биде на крај на Јуни во Лос Анџелес.

Поп дивата Бијонсе своето слободно време и го посветува на ќерката Блу Ајви, а во тоа максимално се посветила во пауза

loading...
Loading...