ТРАГЕДИЈА: Трудница се самоубила пукајќи си во уста!

Триесетгодишна трудница синоќа се самоубила во својот стан во Сараево, Босна и Херцеговина, јавија локалните медиуми.Жената, која била во шестиот месец од бременоста, си го одземала животот пукајќи си со пиштол во устата.
Нејзиното мртво тело го пронашол сопругот кој веднаш пријавил во полиција. 
Тој на полицајците им рекол дека немал никакви несогласувања со сопругата и дека претходно не покажувала никакви знаци на незадоволство. Во домот беше пронајден и пиштолот за кој се претпоставува дека е користен во самоубиството.  
Покрај жената не било оставено проштално писмо, а сѐ уште нема информации кои се мотивите за овој чин.
Полицијата го истражува случајот.Жената, која била во шестиот месец од бременоста, си го одземала животот пукајќи си со пиштол во устата.
Нејзиното мртво тело го пронашол с

Пронајдете не на следниве мрежи: