Тропски принтови – моден хит за ова лето!

 
Тропските принтови асоцираат на вечно лето, сонце, плажа и бујна и шарена флора и фауна, така што облеката со овие мотиви максимално го зголемува тоа летно чувство на среќа.
Најдобро е да се одлучите за фустан со овие принтови кој    лесно се прилагодува на еднобојни сандали и торбичка во некоја летна боја, бидејќи ќе ви биде потешко да вклопите помали парчиња како здолниште или блуза со тропски принтови.

 
Ако фустанот со тропски принтови е премногу шарена за вашиот стил и вкус, а сепак би сакале да бидете во тренд, пробајте да искомбинирате чевли или торбичка со тропски принтови со еднобојан гардероба.
 
Тропските принтови асоцираат на вечно лето, сонце, плажа и бујна и шарена

Пронајдете не на следниве мрежи: