Убавата Лила Филиповска: Јас сум премногу секси за бившиот!

Loading...

Убавата водителка Лила Филиповска деновиве потпиша договор да му биде заштитно лице на нишкиот бренд на чанти „Ташна бај Ана Шурдиловиќ“.„Чанти, маички, бањарки ќе се продаваат со потписот на Лила. За почеток, ќе има своја линија на чанти со нејзин лик и со нејзин потпис, кои за еден месец ќе бидат пуштени во продажба, и тоа исклучиво  преку нејзината фан-страница на Фејсбук“,изјави администраторот на нејзината фан-страница Спасе Јовановски за ubavinaizdravje.mk.
Ана Шурдиловиќ е презадоволна и едвај чека да почне соработка со Лила, а се шпекулира дека ќе има и нејзин „гифт шоп“ каде што клиентите ќе можат да купат дури и перници со ликот на Лила! Идната недела Лила ќе отпатува во Ниш:

 

„Имам замисллено како ќе изгледаат неколку чанти, ми се допадна понудата и веднаш прифатив, знам дека првата чанта ќе биде со принт ’I’m to sexy for my ex’“, изјави Лила.
Извор: Ubavinaizdravje.mk„Чанти, маички, бањарки ќе се продаваат со потписот на Лила. За почеток, ќе има своја линија на чанти со нејзин

loading...
Loading...