УЖАС: Машина се распадна во воздух, еден тинејџер загинат

Во несреќа која се случила во забавен парк во Охајо, загина 18 годишен тинејџер, а седум се повредени.На снимката од несреќата која е објавена на интернет, се гледа како машината во паркот буквално се распаѓа во воздух, а луѓето почнуваат да испаѓаат.
Шефот на полицијата Стив Мартин соопшти дека момче загинало кога паднало од седиште од машина која се распаднала во воздух.
Паркот е затворен а машините се проверуваат.
 

 

 
На снимката од несреќата која е објавена на интернет, се гледа како машината во паркот буквално се распаѓа во воздух, а луѓето почнуваат да испаѓаа

Пронајдете не на следниве мрежи: