Вака живее основачот на Фејсбук: Ѕирнете во домот на Марк Закерберг

Loading...

Марк Закерберг до неодамна не беше на работа затоа што зеде отсуство бидејќи стана татко.Меѓутоа, сега се подготвува да се врати на работа, што е одлична вест за производителите на сиви маици.
Неодамна сподели фотографија од својот плакар, во кој нема ништо освен маици и дуксери со капуљача во иста боја.
Основачот на Фејсбук живее луксузен живот заедно со сопругата Присила. Во прилог е видео од нивниот дом во Паоло Алто.
Повеќе од 500 метри квадратни – камин, скара, спа и базени, сончева соба, дневна соба во ретро стил.
Погледнете го одблизу домот на Марк.Меѓутоа, сега се подготвува да се врати на работа, што е одлична вест за производителите на сиви маици.
Неодамна сподели фотографија од сво

loading...