Верувале или не Хурем ќе ја гледаме на „Икс Фактор“!

Loading...

Познатата актерка Мерием Узерил која се прослави со улогата на Хурем Султан, доби понуда да биде судија на шоуто Икс Фактор кое на пролет ќе почне да се снима во Турција.Снимањето требало да започне и порано, но се одложило бидејќи убавата актерка е бремена и наскоро треба да го роди своето бебе.
Инаку, Хурем Султан го напушти снимањето во серијата Величенствениот и си замина во Германија кај своите родители, каде се подготвува за најголемата улога во својот живот – да биде мајка!Снимањето требало да започне и порано, но се одложило бидејќи убавата актерка е бремена и наскоро треба да го роди своето бебе.
Инаку, Хуре

loading...
Loading...