Ви го претставуваме „Чешко за господин Џокица“

Loading...

Ако жените се двоумат што да им подарат на своите посилни половини за годишнината од врската, или за роденден, тогаш ова е решението на проблемот.Во морето на глупости кои можат да се купат преку интернет, конечно се појави вистинската работа за мажите. Станува збор за производ кој еден портал го продава под називот „Чешко за господин Џокица“.
Ако самото име не ви кажува многу работи, еве ви го деталниот опис на ова згодно помагало кое би требало да се најде во џебот на секој модерен мачо-мен.

„Модерниот маж прилично еволуирал во последните две децении. Сега е повеќе во допир со своите чувства, битно му е како се облекува и како изгледа во очите на жената. Но, сепак, тој се уште не успева да му оддолее на својот животински нагон и потребата да ги почеша своите скапоцености. Во таквите моменти тој делува како некултурна свиња“, пишува во описот на производот.
Технички карактеристики:
– метален, никлуван чешко во облик на рака
– фенси метално пакување
– одличен подарок за мажите
– одличен подарок за директорот
– димензии на кутијата: 24 х 5 cm
– димензии на чешкото: 23 х 1 cm (пречник на рачката)
Во морето на глупости кои можат да се купат преку интернет, конечно се појави вистинската работа за мажите. Станува збор за производ кој еден порта

loading...
Loading...