Видео: Боки 13 ќе добие сериозна конкуренција на X-Factor!

Loading...

Во исчекување сме на втората епизода на „Икс Фактор“која треба да се емитува вечерва, а таму ќе се појави натпреварувач од Македонија кој ќе биде нашминкан и облечен како жена.Српските медиуми велат дека Боки 13 ќе добие сериозна конкуренција, а за кого станува збор и како ова необично момче ќе се снајде на сцената ќе гледаме вечерва во новата епизода на „Икс фактор“.
Инаку, оваа епизода ќе биде запаметена и по тоа што Емина за прв пат заплака во јавноста поради една натпреварувачка, а имуна не остана ни Кристина Коваќ која исто така пушти солза.

Српските медиуми велат дека Боки 13 ќе добие сериозна конкуренција, а за кого станува збор и како ова необично момче ќ

loading...
Loading...