Видео: Цеца се прошета низ Будва во костум за капење

Loading...

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражњатовиќ, по големиот концерт во монденското летувалиште Будва каде пееше пред 6.000 луѓе, се прошета низ градот во разголено издание.Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражњатовиќ, по големиот концерт во монденското летувалиште Будва каде пееше пред 6.000 луѓе, се прошета низ градот во разголено издание.
Насмеана како и секогаш, за првпат после долго време во бикини ги покажа своите атрибути.
Погледнете го видеото на ТЗМ.МКФолк ѕвездата Светлана Цеца Ражњатовиќ, по големиот концерт во монденското летувалиште Будва каде пееше пред 6.000 луѓ

loading...
Loading...