Видео: Чековски се повреди

Репрезентативецот Ѓорѓи Чековски е неизвесен за вечерашниот натпревар со селекцијата на Србија.Причина за неизвесноста на Чековски за вечерашниот мошне важен дуел со српската селекција е неговата повреда здобиена на мечот со Литванија.
Фото/Видео: republika.mkПричина за неизвесноста на Чековски за вечерашниот мошне важен дуел со српската селекција е неговата повреда здобиена

Пронајдете не на следниве мрежи: