Видео: Чкембари најавуваат невиден спектакл за дербито

Loading...

Еве што објавија Чкембари на нивниот официјален фејсбук профил :
„Мобилизацијата можи да започни, БИДЕТЕ ДЕЛ ОД СПЕКТАЛОТ ПОД ТУМБЕ КАФЕ, Чкембари собир на плоштад Магнолија 12:30ч, МАКЕДОНИЈА се обединува за Пелистер,најава имаме за подршка од Кавадарци, Прилеп, Кичево, Охрид, Струга, Ресен, Демир Хисар, Крушево..!!!
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Еве што објавија Чкембари на нивниот официјален фејсбук профил :
„Мобилизац

loading...