Видео: Џастин Бибер „мртов уморен“ по дивата ноќ со Бразилка!

Loading...

Познатиот канадски пејач Џастин Бибер откако беше виден како се искрадува од еден бразилски бордел, овој пат е фатен во уште една деликатна ситуација. Имено, канадскиот поп пејач го снимила младата Бразилка (за која поедини медиуми велат дека е проститутка) во креветот.
На снимката која се појави на веб страницата Јутјуб и веднаш стана вистински хит се гледа како Бибер спие и се одмара најверојатно после напорната „ноќна активност“. Покрај музичката поп ѕвезда се наоѓа и наведената девојка, која откако го снимила Џастин, ја свртела камерата кон себе и се снимила како се смешка.
Некои извори негираат дека во вилата на Бибер имало проститутки. 
Погледнете како изгледа Џастин по дивата ноќ со Бразилката…

 
Имено, канадскиот поп пејач го снимила младата Бразилка (за која поедини медиуми велат дека е проститутка) во креветот.
На снимката која се

loading...
Loading...