Видео: Децата на Џеј Ло имаат ЗАБРАНА да го гледаат овој спот на мајка им, а има и зошто!

Loading...

Атрактивната Џенифер Лопез не им дозолила на своите деца да го гледаат видеото за нејзината најнова песна.Песната е снимена заендо со раперката Иги Aзалеа, а во видеото изведуваат провокативен танц и се покажуваат разголени тела. 
Според Џенифер на нејзините деца Макс и Еми нема да им биде дозволено да го видат видеото, бидејќи има сексуална содржина. 
-Децата нема да го видат ова! Кога ќе се емитува, тие ќе бидат на училиште, рекла таа во американско телевизиско шоу.

Песната е снимена заендо со раперката Иги Aзалеа, а во видеото изведуваат провокативен танц и се покажуваат разголени тела. 
Според Џе

loading...
Loading...