ВИДЕО: Едно лице се бори за живот по тешката сообраќајка кај Охрид

Loading...

Четири лица се повредени во тешка сообраќајна незгода што утрово се случи меѓу селата Требеништа и Мешеишта.Според првичните информации во незгодата учествувале два автомибили и камион.
Во Хирушкото одделение во Охридската болница пренесено е едно лице со повреди на главата и е во животна опасност.
Според првичните информации во незгодата учествувале два автомибили и камион.
Во Хирушкото одделение во Охридската болница пренесено е едно

loading...