ВИДЕО: Го снимале кошаркарскиот натпревар, кога одеднаш на снимката се појавил…

На Јутјуб се појави видео од мечот помеѓу Будуќност и Банвит во рамките од кошаркарскиот Еврокуп, на која се гледа како дух трча во салата.Имено, на овој меч се случи вистински хаос и тепачка откако хулиган влета на теренот, а потоа кошаркарите на турскиот тим Банвит го претепаа. Додека траеше овој инцидент, на горниот дел од една од трибините се појави необична човечка појава, за која авторите на видеото тврдат дека е дух.Имено, на овој меч се случи вистински хаос и тепачка откако хулиган влета на теренот, а потоа кошаркарите на турскиот тим Банвит го претепаа. Додек

Пронајдете не на следниве мрежи: